aa

Na rynku usług badawczych i konsultingowych pracujemy nieprzerwanie od 1990 roku.

                                                            ANALIZY RYNKU - BADANIA MARKETINGOWE - KONSULTING

Naszą misją jest tworzenie obrazu rynku, dostarczanie informacji i doradzanie przedsiębiorstwom i instytucjom, aby mogły poznać zmienne otoczenie branżowe i świadomie kreować swą obecność na wybranych obszarach produktowo-rynkowych.

  • Po pierwsze pomagamy w podejmowaniu decyzji; poprzez badania marketingowe, analizy rynku, doradztwo strategiczne i operacyjne, analizy organizacyjne i ekonomiczne.
  • Po drugie pomagamy we wdrażaniu decyzji; poprzez budowanie planów roboczych, organizowanie i nadzorowanie działań, szkolenia. 

Zasadniczym obszarem naszej działalności są zaawansowane projekty dla branż:
 

CHEMIA – BUDOWNICTWO - SIECI HANDLOWE

Dzięki naszej 20-letniej specjalizacji w wybranych działach gospodarki, poprzez prowadzenie nowatorskich projektów, wypracowaliśmy własne unikalne metody badawcze i analityczne. Nasze autorskie metody są z powodzeniem stosowane także przez inne firmy konsultingowe i badawcze. Doświadczenie w połączeniu ze specjalizacją pozwalają nam być niezależnymi – i to główne wartości które cenią nasi Klienci.
 

DOŚWIADCZENIE - SPECJALIZACJA – NIEZALEŻNOŚĆ

Rozwinęliśmy wysokie kompetencje badawcze oraz konkurencyjną ofertę usług badawczych i produktów informacyjnych szczególnie w takich segmentach, jak:

  • Badania rynków surowcowych i wyrobów chemicznych
  • Analizy rynku budowlanego i materiałów budowlanych
  • Badania sieci handlowych i typologiczne nabywców

Potrafimy profesjonalnie poruszać się w tych branżach i - w dostosowaniu do specyficznych potrzeb naszych Klientów - implementować narzędzia badawcze do diagnozy różnorodnych problemów.

Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie Wszystkie prawa zastrzeżone IBP Research @ 2013